Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU
#1
2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU


Bir sınıfta 21 öğrenci ile 28 yetenek alanında başarı sağladılar.CT8Pf5.jpg

Geçen sene 1. sınıfları okutan Sefa Tuaç Bilsem Sınavına yönelik özel ilgisi vardı. Daha önceki yıllarda kazandırdığı öğrenciler ile edindiği deneyim ile birlikte sınava yönelik kitap hazırlığı içerisinde bulunan öğretmenimiz öğrencilerini özel olarak hazırladı. Sınavda çıkacak konu başlıklarına göre öğrencilerini hazırlayan öğretmenimiz örnek sorular ve kaynaklar ile öğrencilerini 2020 Bilsem Sınavına dolu dolu hazırladı. Ve bunun sonucunda 28 dalda öğrencileri mülakata girmeyi hak kazandı. Öğretmenimiz Sefa Tuaç ve öğrencilerini kutlar gelecekte büyük başarılara imza atmalarını temenni ederiz. 
BU KADAR AZ OKUYAN BİR MİLLET İÇİNDE YAZMAK, BAŞLI BAŞINA BİR DEVRİMDİR...
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiirini inceliyorsunuz. 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri, 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri oku, 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri indir, 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri sözleri, 2020 BİLSEM SINAVINA SİİRT MEHMETÇİK İLKOKULU 2-E SINIFI DAMGA VURDU şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi