Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anneler ve Çocuklar
#1
Anneler ve Çocuklar


Anne ölünce çocuk 
Bahçenin en yalnız köşesinde 
Elinde bir siyah çubuk 
Ağzında küçük bir leke 

Çocuk öldü mü güneş 
Simsiyah görünür gözüne 
Elinde bir ip nereye 
Bilmez bağlayacağını anne 

Kaçar herkesten 
Durmaz bir yerde 
Anne ölünce çocuk 
Çocuk ölünce anne


 
[b]Sezai Karakoç[/b]


[b]Aşk Şiirleri, Özlem Şiirleri, Ayrılık Şiirleri, Hasret Şiirleri, Bekleyiş Şiirleri, Sevda Şiirleri Tutkulu Aşk Şiirleri, Muhteşem Aşk Sevda Maşuk Şiirleri, Aşk Şiirleri, Kültür Şiirleri,Ayrılık şiirleri, Sevgi Şiirleri, Facebook Şiirleri, Twitter Şiirleri, Kapak Şiirler, Sevgili Şiirleri 
[/b]
Ara
Cevapla
#2
Bir sezai karakoç şiiri... Anne ve çocukları
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Anneler ve Çocuklar şiirini inceliyorsunuz. Anneler ve Çocuklar şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Anneler ve Çocuklar şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Anneler ve Çocuklar şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Anneler ve Çocuklar şiiri, Anneler ve Çocuklar şiiri oku, Anneler ve Çocuklar şiiri indir, Anneler ve Çocuklar şiiri sözleri, Anneler ve Çocuklar şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi