Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çıkar yada Seçim hesapları
#1
Çıkar yada Seçim hesapları yaparak çözüm sürecine darbe vuranları, bu milletin birliğine barışına huzuruna kast edenleri hangi taraftan olursa olsun buna sebep olanları kınıyoruz.

Bu milletin, kardeş halkların birliğine huzuruna barışına kast edenler iflah olmayacaklardır. Umduklarını da bulamayacaklardır.
Bu millet kardeş halklar artık iradesini çözümden barıştan huzurdan yani eşit hür ve insanca yaşamaktan yana ortaya koymaktadır. 
Zalimler için yaşasın cehennem!
Ara
Cevapla
#2
Bu milletin huzurunu kaçıranı Allah da huzurunu kaçırsın.
Onlar tuzak kurdu. Allah da tuzak kurdu. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. Ayeti kerime.
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Çıkar yada Seçim hesapları şiirini inceliyorsunuz. Çıkar yada Seçim hesapları şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Çıkar yada Seçim hesapları şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Çıkar yada Seçim hesapları şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Çıkar yada Seçim hesapları şiiri, Çıkar yada Seçim hesapları şiiri oku, Çıkar yada Seçim hesapları şiiri indir, Çıkar yada Seçim hesapları şiiri sözleri, Çıkar yada Seçim hesapları şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi