Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları
#1
Evliklik Yıldönümü Sözleri 
Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve MesajlarıEvlilik öyle kutsal bir müessese ki bu birlikteliği sürdürmek sanat ister. Ve bunu icra etmenin nirvanaya ulaştırmanın en güzel yolu etkileyici güzel bir sözden ibarettir. Bazen servetin önüne geçebilecek tek şey bir çift güzel sözdür. Bizde sizler için, evliliğinizde sürdürme de bir payımız olsun diye böyle bir içerik derledik. Sizinde varsa güzel özlü sözleriniz yorum kısmında muhakkak bizimle paylaşın.


Evlilik-Y%C4%B1ld%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC-Me...71x250.jpg
" Hayatıma girdiğin gün, hala sürmektedir düğün. Birlikte daha nice güzel yıllara biricik aşkım."


"Sevmekten öteydi bizimkisi, bu yüzden bir yılımız bir gün gibi geçti. Can, birlikte var mısın asırları devirmeye..."


”Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile..””Gün gelir gidersen basımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliğin bende var mı ilacı, kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.”


”Bir elmanın iki yarısı gibisiniz… Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar…”
evlili-y%C4%B1l-d%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC-1.jpg”Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım…”


”Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım…”


”Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.”


”Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çicek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım..”


”Sana yüzlerce anlam yükledim: aynı anda koca bir kadın, ufacık çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu anne, vefakâr abla, güldüren kardeş, tatlı bir sevgili, bir tanecik dost ve harika bir eşsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu 
olsun..”


”Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…”


”Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Evliliğimiz tekrar tekrar kutlu olsun.”


”Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.”


evlili-y%C4%B1l-d%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC-3.jpg

”Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!”


”Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.”


”Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.”


”Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi 
görüşüm yoktur senden başka. Sen benim hayatımsın… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..”


”Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.”


”Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Gönlümün sultanı canım karıcığım, seni tanıdığım gün en güzel günüm. Sonrakilerde hep sen vardın ve sonsuza kadar yanımda olacaksın. Seni çok ama çok seviyorum. Evliliğimizin bir yılı daha bitti, kutlu olsun aşkım…”


”Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.”


ayrilik-sozleri.jpg90c2a475c4c509c4b50e.jpg

”Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle..”


”Evimin reisi, kalbimi sahibi canım kocam. Bir yılı daha senin gözlerinin içine bakarak geçirmeyi nasip eden Allah’a şükürler olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yıldönümümüz kutlu olsun…”


”Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum hep seveceğim. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım canım kocacım.”
evliliky%C4%B1ld%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC3.jpg
”Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.”


”Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Nice yıllara..”


”Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.”


”Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize.. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..”


”Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; yüreğinde duruşunu seversin. Ben seni canımdan çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…”


”Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara..”


”Sen benim ömrümün sahibi, hayatımın neşesi evladımın annesi sevgili karımsın. İyi ki varsın. Hep yanımda benimle olman dileğiyle evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun…”


”Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun minik kuşum…”


fff.jpg

”Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur.. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum.. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..”


”Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..”


”Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte Sen’den sonrası, 10’dan sonrası! Sen benim her şeyimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun güzeller güzeli karıcığım…”


”Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “Zamanımız olmasını diliyorum? Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..”


”Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.”


”Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, muhteşem bir eşsin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok Seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.”


”Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle.. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.”


”Evlilik yıldönümünüzü kutlar, daha nice senelere sevgiyle ulaşmanız dileklerimle mutluluklar..”


”Gel çıkalım sevgilim gel gel kurtaralım birler hanesinden çekelim gidelim bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar sevelim sevelim sevelim sevebileceğimiz kadar. Hayat arkadaşım evliliğimiz sonsuza kadar sürsün.”


images?q=tbn:ANd9GcRpMQmhvhBCSBJenv0p3OS...5lCKXcJac-

”Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı…”


”Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. İyi ki varsın ve benim karımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…”


”Düğünümüz yıllar önceydi.. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde.. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle..”


”Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın..”


”Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle.. Mutluluklar!”


”Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal! Ey gönlümün sahibi evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…”


”Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…” 
evliliky%C4%B1ld%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC4a.jpg


”Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz..”


”Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım.. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..”


”Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar..”


”Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…”


”Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”


”Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.”


”Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”


”Hep yanımda ol, hep canımdan bir parça ol. Seni bana veren ailene çok minnettarım. Nasip eden Allah’a kurbanım. Seni çok seviyorum. Hep yanı başımda ol canım karım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…”


”Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum karıcığım, nice evlilik yıldönümlerine…”


yildonumu_surprizleri_1.png

”Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara..”


”Çok”sevilmeye değil, ”hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…”


”Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen uğrunda en çıldırdığım esmer, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim.. Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle..”


”Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim.. Mutluluklar..”


”Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…”


”Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”


”Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yoldönümümüz kutlu olsun. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.””Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”


[b]Etiketler: Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları ve Sözleri, Evlilik Yıldönümü Kısa Mesajları, Evlilik Yıldönümü En Güzel Mesajları, En Güzel Evlilik Yıldönümü Duyulmamış Mesajları, En Etkileyici Evlilik Yıldönümü Mesajları, En Duygusal En Anlamlı Evlilik Yıldönümü Mesajları, Duygusal Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları, Etkileyici Evlilik Yıldönümü Mesajları, Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları, Süpriz Evlilik Yıldönümü Mesajları, Whatsaap [b][b]Evlilik Yıldönümü En Güzel Mesajları, Twitter line Bip, Facebook [b][b]Evlilik Yıldönümü En Güzel en Özde Mesajları[/b][/b][/b][/b]
[/b]
BU KADAR AZ OKUYAN BİR MİLLET İÇİNDE YAZMAK, BAŞLI BAŞINA BİR DEVRİMDİR...
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiirini inceliyorsunuz. Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri, Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri oku, Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri indir, Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri sözleri, Evliklik Yıldönümü Sözleri Değişik Evliklik Yıldönümü Söz ve Mesajları şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi