Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kullanım Koşulları
#1
Eğitimci Yazar ve Şairler Forumu Kullanım Şartları
1. Forum Kullanıcı adınızve kullancağınız nick küfür , argo , hakaret içeren kelimeler bulunduraması yasaktır.
2. Forumda kullanacağınız avatarınız küfür , arg, siyasi  ve hakaret içeren kelime ve resim bulunduramaz.
3. Forum imzanız küfür , argo ve hakaret içeren kelime ve resim bulunduramaz.
4. Forumda açtığınız konularda konu başlıkları konu ile ilgili olmalıdır ve hepsi büyük harf şeklinde olmamalıdır. ( Hepsi büyük harf yazmak bağırmak anlamına gelir.)
5. Forumda yazdığınız tüm yazılar küfür,hakaret ve aşağılayıcı ifadeler içeremez.
6. Forumda açtığınız konular öneri ve şikayet içerebilir lakin bu tür konularda oyun sistemine karşı küfür ve oyuncuları tahrik edici kelimeler bulunduramaz.
7. Bir konuya cevap yazarken konuyu açan oyuncuyu tahrik edici aşağılayıcı kelimeler küfür kullanmak yasaktır.
8. Paylaştığınız içeriklerde siyasi, küfür, argo, müstehcen konuları içermesi kesinlikle yasaktır.
9. Konu açmak ve yorum yapabilmeniz  için üye olmanız gerekmektedir. Aksi halde sitemizde bir paylaşımda bulunamazsınız.

Önemli
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini ve yorumlarınızı önceden onay olmaksızın anında siteye yazabilmektedirler. 5651 sayılı yasaya göre bu yazı ve her türlü yorum ve içerikten dolayı doğabilecek sorumluluk  yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi egitimcisair@gmail.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat bu durum tespit edildiği takdirde gerekli olan işlemler yapılacaktır. Bu işlemler yazı ve içeriği kaldırma, kullanıcıyı yasaklama vb işlemler yapılmaktadır.
AraKonu Açıklaması

Şu anda Kullanım Koşulları şiirini inceliyorsunuz. Kullanım Koşulları şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Kullanım Koşulları şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Kullanım Koşulları şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Kullanım Koşulları şiiri, Kullanım Koşulları şiiri oku, Kullanım Koşulları şiiri indir, Kullanım Koşulları şiiri sözleri, Kullanım Koşulları şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi