Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okula Verilecek Örnek Dilekçe
#1
 

                                 Atatürk İlkokulu Müdürlüğü'ne
                                                                       
 
            Milli Eğitim Bakanlığının onayı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Müdürlüğü ile Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün katkıları ile Eğitim Metotları Geliştirme Derneği tarafından organize edilen öğretmenler arası 4.Uluslararası Eğitim Metotları ve Materyalleri Proje Yarışmasına finalist olarak katılmaya hak kazandım. Bunun için de 28 - 29 Nisan 2012 tarihlerinde Ankara’da yapılacak final programı yolculuk için 27 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde izinli sayılmak istiyorum.
           
            Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
 
 
ADRES: Uluköy ilköğretim Okulu                                                                  
                Kurtalan/Uluköy                                                                          Sınıf  Öğretmeni
 
EK: Emepya Davetiye
 
 
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiirini inceliyorsunuz. Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri, Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri oku, Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri indir, Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri sözleri, Okula Verilecek Örnek Dilekçe şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi