Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms
#1
RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJLARI

RAMAZAN AYI İLE İLGİLİ SÖZLER





Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms, Ramazan Ayı ile İlgili Hadisler, Ramazan Orucu İle İlgili Sözler, Whatsaapp Ramazan Mesajları, Facebook Ramazan Sözleri


Yine bereketiyle geldi o mübarek ay, Rahmetin sağanak olduğu bu ayda Mevlam nasibini alan kullardan eylesin. Ramazan-ı Şerif ümmete hayırlı olsun.


Ramazan deyip geçmeyelim. Zira Ramazan Aziz ve CeIiI oIan Allah’ın isimIerinden bir isimdir. Ancak “Ramazan ayı” deyin. Hz. Ebu Hureyre bize şöyle naklettirmiştir.

Geldi en büyük sosyalist olan ay geldi, eşitlik geldi adalet geldi, hoşgeldi Ramazan Ayı…

Hz. Ali bize şöyle naklediyor; Ramazan ayı girdiğinde Allah teIaIa arsı taşıyan meIekIere, tespihten eIIerini çekip Hz. Muhammed (s.a.v.) ümmetine ve müminIere bu ayda istiğfarda buIunmaIarını emreder.

Ramazan ayı geIdiğin zaman Cennetin kapıIarı açıIır, Cehennemin  kapıIarı da kapatıIır, şeytanIar da bağIanır. Birde bir münadi Ramazan bitinceye kadar söyIe nida eder: “Ey hayra taIib oIan koş, Ey şerri isteyen, azaIt (terk et).” Hz. Utbe Ibni Abd (r.a.) Ramazan Ayını’hakkıyla geçiren kullardan olma temennisiyle hayırlı ramazanlar.

Ramazan Ayında mevsim aranmazki, Allah her mevsimde bu ayda öyle kolaylıklar nasip ediyor ki; her seferinde Sübhannallah diyoruz. Ramazan Şerif Hoşgeldi.

Rmazan Orucu için şöyle bir hadis var: “Oruç tutan, namaz kıIan kimse, mükâfatını kıyamette akIı kadar aIır.” Hatib 

Oruç sabrın yarısıdır. Sabredenler muhakkak kurtuluşa erecektir. Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan Ayında kalbimizi imanla doldur, kulaklarımız Kur-an ile kendine gelsin bu ayın bereketi hepimizn üzerinde olsun. 

Ramazan ayında dertdi kederi bir köşeye atalım. HuzurIa, imanIa doIu mutIu 1 Ay Yaşayalım. 



Bütün MüminIer bir kurtuluş ayı bu ayda bol bol tövbe edip ibadet ile geçirsinler. Kavuşmuşken bu mübarek aya kıymetini bilelim. Hayırlı Ramazanlar


Ramazan Ayı huzur ve barış dolu geçmesi temennisi ile herkesin Ramazan-ı Şerifini Kutlarım.


Ramazan geldi 11 ayın sultanı,
İbadet, dua birde oruç tutanı,
Bu mübarek ayda hiç durulur mu?
Affetmek ister Mevla kulunu.... 
BU KADAR AZ OKUYAN BİR MİLLET İÇİNDE YAZMAK, BAŞLI BAŞINA BİR DEVRİMDİR...
Ara
Cevapla



Konu Açıklaması

Şu anda Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiirini inceliyorsunuz. Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri 13-12-2017, Saat: 10:44 tarihinde sitemize eklenmiştir. Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri, Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri oku, Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri indir, Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri sözleri, Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları, Ramazan Ayır Sms şiiri download



Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Güzel Cuma Mesajları nursima 0 102 08-02-2018, Saat: 21:46
Son Yorum: nursima
  Jummah Mubarek Messages İngilizce Cuma Mesajları admin 2 2,310 12-01-2018, Saat: 11:02
Son Yorum: sorma
  Cuma Gecesi Mesajları Perşembe İçin Dini Mesajlar admin 0 429 13-12-2017, Saat: 12:03
Son Yorum: admin
  Birlik ve Beraberliği Anlatan Cuma Mesajları admin 0 191 13-12-2017, Saat: 11:55
Son Yorum: admin
  Mescidi Aksa ve Kudüs İle İlgili Cuma Mesajları admin 0 239 13-12-2017, Saat: 10:44
Son Yorum: admin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi