Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sms Sözleri
#1
Sms Sözleri, Sms Mesajları, Kısa Sms Sözleri, Yeni Sms Sözleri, Sms Sözleri Facebook
seni sensiz sevdim ama sana soyleyemedim


seni sensiz sevdim ama sana soyleyemedim


BAZEN ÖLUM VA OLUSTUR


aşk ne acı verici şey ya...her seferinde mutlu devam edip mutsuz bitiyor..!


Hayat garip aşkla bağlandığın insanla birlikte oluyor sonra evlilik sonra hayat tükendi yalnışlik mı oldu?


Hayat ne garip... Kimi 'abi 5 kuruş eksik olur mu? Derken... Kimileri uçağımı hazırla diyor...


Sisli dağlarda kartalların bile yuva yapmaya korktuğu bu yerlerde aşkım ve ben dans ediyoruz...


Bir kelebek olsaydım yağmur çamur demeden kanatlanarak yanına doğru uçardım omzuna konup sana doya doya bakar ve hiç haber vermeden yanağına öper kaçardım...


Kimin ahını aldım bilmem!... Dert yakamdan düşmüyor!


Hem gelmeni istedim hem bekletmeni sen mi daha güzelsin beklemek mi seni ?


Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. Şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. Seni sevmek benim için bağımlılıktır.


Sevgin değil sessizliğindir kahreden... Yalnız sesim değil yüreğimdir titreyen... Gözlerim mi sanırsın seni tek bekleyen ... YÜREĞİMİ BIRAK RUHUMDUR SENİ ÖZLEYEN... MELEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM.


No A$k No DıRdIr ,OnLy MaKaRa OnLy GıRgır =))


Hayatımdaki tek değer'in tek aşk'ın tek mutluluğun sen olduğunu ispatlamamı istiyorsan gözlerime bakman yeterli..!


Yağmurlar gibidir benim aşkım, yağar yağar ama zamanı gelince durur, ama yazdayız artık sık sık yağmur yağmuyor; ama benim kalbim bir tek seni seviyor...


Benim hayatta bildiğim bir tek gerçek var o da sensin. Benim hayatta bildiğim bir tek yalan var o da sensizlik.


Benim hayatım hep yalan tek gerçegim sensin.


Bursa Semalarında bir kuş oldum.Zeyliler de bir evin penceresine kondum,bir rüzgar esti beni oradan ayırmak için ama tutmanı bekliyorum o pencereden uçmamam için ..


Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. seni sevmek benim için bağımlılıktır. 


Buluşlar aynı şeylere bakıp farklı şeyler görenler tarafından gerçekleştirilir. 

Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere, seni yazdım göğün en tepesine, bir de bağırdım duydun mu???? seni çok özledim diye..... 


Böyle severken,deli gibi özlerken,onun için her derdi çekerken. Gitmek var mı ? Ayrılmak var mı ? Söyleyin öyle kaçmak var mı ? Duysunlar isterse,vursunlar ikimizi,yasaksa kime ne ? öLüMüM seninle !.. 


Böyle değildim ben..Bambaşka biriydim seni görmeden önce, seni Sevmeden önce bir dünyam vardı kendimce.. sensin beni bu hallere koyan sensin..Sevda denen ateşi yüreğime saran sensin..Sana öyle alıştım ki bilsen.Her anım seninle tatlı kız. 


Böyle aşkın gözyaşı deniz olur dünyaya.... Ben bir ömür harcadım bu Paramparça Sevdaya! 


Boşuna kazma mezarcı Askımızı gömemezsin İkimizde sevmiştik Bunu sen bilemezsin 

Biraz kül biraz duman o benim iste Kerem misali yanan o benim iste İnanma gözlerime ben ben değilim BENİ SEVDİĞİN ZAMAN O BENİM İŞTE. 


Bir yıldız olmak isterdim göklerde Seni her zaman görebilmek için Bir gül olmak isterdim Ruhunun derinliklerine girip bir daha çıkmamak için Bir sen olmak isterdim Beni ne kadar sevdiğini öğrenebilmek için 


Bir sen bana su yalan dünyada bir ışık, bir ümit, ve bir umuttun simdi yoksan ne ederim bir başıma su issiz çöllerde bir oldum mecnun 


Bir mahkum dünyaya nasıl hasretse bende sana öyle hasretim. bir mahkum dünyayı ne kadar seviyorsa bende seni o kadar seviyorum. bir çiçek suya ne kadar muhtaçsa ben sana o kadar muhtacım sevdam. 


Bir Heves Uğruna Kendini Yaktın Dönüsü Olmayan Bir Yola Saptın Sen Beni Allah siz Bir Kula Sattın ELLERİN KADINISIN SENİ SEVEMEM ELLERİN KADINISIN SANA DöNEMEM 


Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Aksam ayazında üşürsen güneşi getiririm sana Eğer gönlün bir gün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana. 


Bir gece titreyerek uyanırsan CANIM,AŞKIM,BEBEĞİM Bil ki resmini öptüğümdendir... Bir gün yaslar süzülürse o güzel gözlerinden, Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır. 


Bir derdim var ,çaresizlik eller yol vermedi. fidanlar boy vermedi. bilenler bilgi, sevenler sevgi, ağaçlar meyve arılar bal vermedi seni seviyorum . 


Bir değil bu dünyada dert Bir değil çekilen hasret Kalbimle oynama ne olur Ya sev beni ya terk et 


Bir çerçeve astım odama içi bos önemi yok! neden? diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa... 


Bıktım Su Hayatta Düş kırıklarına Uğramaktan . Biz Bu Hayatta Tespih Yaparız Düş Kırıklıklarından .. 


Beyaz dağın karımışın, yar yaylanın balımsın, Açan çiçek dalı mısın, Niye bu kadar güzelsin... 


Beraberken mutluyduk bir sabah uyandığımda yoktun yanımda söz vermiştik ölene kadar yanındayım demiştin hasretin zindan!!! Şehirleri dolaştım bulamadım aşkım nerdesin virane oldum divane oldum seni bulamadım. 


Beni sev öyle sevki kalmasın bir damla gurur.çünkü gururun olduğu yerde aşk izdi rap olur. 


Benden uzak olsan da, sana sarılıp dokunamamamda, sana sesimi duyuramamamda,kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum canım. 


Sevgi sözleri arıyorsanız bağlantıya tıklayın.

Ben sevdamı ve özlemimi yüreğimin derinliklerine gizleyen DİCLE’YİM ve sen yüreğimin derinliklerindeki FIRAT’SIN.Unutma:FIRAT var oldukça DİCLE tutkuyla akacaktır. 


Ben senin paranı değil seni sevdim ben senin iyi gününde değil kötü gününde her zaman yanında oldum ama sen tam ters davrandın be gülüm.....! 


Ben seni deli gibi sevdim ! Sen beni deliyim diye sevmedin ! 


Ben onu kalbimden sildim demişsin perişan haline güldüm demişsin başka bir sevgili buldum demişsin yakışmaz sevgilim yakışmaz sana 


Ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam güneş doğmaktan vazgeçerse dünya yok dönmem derse belki o zaman.. yok yok unutamam ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam 


Ben hançer yarası insanı öldürür sanmıştım. Oysa karşılıksız sevmekten her gün ''öLDüM''...!!! 


Bazen sana olan uzaklığımın ateşi düşüyor yüreğime sensiz kaç gün, kaç gece geçti üstümüzden. Bu şehrin bütün ağırlığıyla isyan ve baş kaldırışlarımın bazıları yeni gün doğumlarına bıraktım bunu böyle bil !!! 


Bana seni ne zaman unutacağımı sormuşsun Ben ne zaman öleceğimi biliyor muyum? 


Az önce beni cennetten aradılar, bir melek kaçmış KAYIPMIŞ merak etmişler.Gördündü diye bana sordular.'Bilmiyorum dedim'.Korkma seni ele vermedim. 


Aşkın ateş oldu, kahrolmam için, Hasret kurşun oldu, vurulmam için, Günler asır oldu, yıkılmam için, Yine de senden vazgeçemedim.......... 
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Sms Sözleri şiirini inceliyorsunuz. Sms Sözleri şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Sms Sözleri şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Sms Sözleri şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Sms Sözleri şiiri, Sms Sözleri şiiri oku, Sms Sözleri şiiri indir, Sms Sözleri şiiri sözleri, Sms Sözleri şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi