Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!!
#1
Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!!


Hani kalkıp İsrail mallarını boykot edelim diyorsunuz ya, peki hiç İsrail kadar kaliteli mallar üretmeyi düşünmediniz değil mi? İlim Çin'de bile olsa alınız diyen bir dinin mensubu hangi alanda kafir dediğiniz toplumu geçtiniz merak ediyorum. Adamlar teknoloji, eğitim, sağlık, sportif, temizlik vs her alanda biz müslümanlara fersah fersah fark atarken siz neyin peşindesiniz. Herkesin bir iç muhasebe yapması gerekiyor. Boykot edelim etmesine de, peki her alanda adamlar uzman iken senin boykot yapacağın sahada bile hakim iken sen daha neyin derdindesin.... Devam edelim...


J42AZY.jpg
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiirini inceliyorsunuz. Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri tarihinde sitemize eklenmiştir. Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri, Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri oku, Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri indir, Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri sözleri, Yahudileri Protesto Veya Boykot Ediyorsunuz Ya!!! şiiri downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi