Facebook

Sitemize üye olup şiir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Eğitimci Yazar ve Şairler (Eyaş), içmeden aşk sarhoşu olan ve gelecek nesillere benimde bir kaç kelamım var diyenlerin sitesi.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri
#1
Anlamlı Yalnızlık Sözleri Kısa 2014-2015 – Sayfamızda kısa ve uzun olarak en güzel yalnızlık sözleri ve daha fazlasını, facebook twitter da paylaşmanız için derlerdik Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları, Yalnızlık Sözleri Yeni, Yalnızlık Sözleri Kısa, Yalnızlık Sözleri Hazır, Yalnızlık Sözleri Facebook, Yalnızlık Sözleri Twitter, Yalnızlık Sözleri 2015, En iyi Yalnızlık Sözleri, Yeni Yalnızlık Sözleri


yaln%C4%B1zl%C4%B1k-s%C3%B6zleri-k%C4%B1...C3%B6z.jpg

Neden mi Yalnızım ; Çünkü Seni Yaşadıkça Herkesi Öldürdüm . . !Yalnızım işte. Çok basit görünebilir, ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren, ve hiç bitmeyen kısmı .Yalnızım işte. Çok basit görünebilir, ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren, ve hiç bitmeyen kısmı ."Yalnızdım. Zaten her zaman yalnızdım. Bir süre onunla birlikteyken yalnız değilmişim gibi davranmıştım, ama öyleydim..."Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdırYalnızlığa yenilmemek için, sık sık hayaller kurulur; aslında neyin hayalini kurarsan kur, yalnızlık her hayalin sonudur. (Goethe)Adam gibi sevenin aldığı uluslar arası ödüldür ; yalnızlıkYalnızım Diye Üzülmüyorum . Çünkü Biliyorum , Yalnız İnsanın İhanet Edeni de Olmaz . . !Ey yalnızlık yine geldin buldun beniYanlızlık Bir Sanatsa Ben O Sanattan Rol Kaptım .Bir şehir kadar kalabalıktır bazılarının yalnızlığı. Cahit ZarifoğluMutsuz bir birliktelikten mutlu bir yalnızlık herzaman iyidir.Yalnızlık kimseyi reddetmez....Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım!…Kimse yalnız değildir sadece sevgisizdir...Yalnızlığımda çoğalıp, kalabalıkta eksiliyorum. Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım; ne yana dönsem sana çarpıyor..Aşk acıtmaz. Yalnızlık acıtır. Reddedilmek acıtır. Birini kaybetmek acıtır. Kalbinin kırılması acıtır. Karşılık alamamak acıtır. Aşk acıtmaz. Aşk iyileştirir.“Yalnızlık” yazarsın da düzelten olmaz. İşte o zaman yalnızsındır.Boşversene Be Arkadaş Kimin Umrundayız , 
Giden Gitmiş Yine Yalnızlık Bizimle Beraber . . ! Biz Her Gelene "Aleyküm Selam" Dedik . "Meraba Tatlım" Değil , O Yüzden Böyle Yanlız Ve Gururluyuz .Yalnızlık içi derin bir kuyuya benzer. Düşersen çıkman çok zor olur.


Yalnızım Yalnız Dostlar Huzura İhtiyacım Var Sevilmedim Neye Yarar Hep Benmi Görücektim Zarar..

Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz Bir gun Yalnız Kalıcağız Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle Yaşamak istiyorum Aşkım!


1 Günü Nasıl ANlatayım Sana Sen yokken geçen Saatleri Nasıl Söylerim Sana Yalnızlık Koymuş Adını Artık Ayrılık…


Seni Seviyorum Derken Ayrı Kalmak biLe beni Okadar çok üzüyorki YALNIZLIK SÖZLERİ Ne gurbet ne hasret nede özlem Bu Ayrılıklara göLge düşürcek aşkım bekle Geliyorum Yarınlarımız için..


1 Seni Sevdim ben 1′de Baharları Sevdim Seninleyken. Sonbahar Ayrılığını Yaşamak Kadermi güLüm?


Beyazlar içinde Seni beklerken Bu Ayrılık Niye? Siyahın Matemine Bürünmüş Bu Duygular Niye? Ayrılık için Cırpınışlar Niye? her Sevmek Ayrılıkmı Demek?


Bu Mesajımı Okurken Ayrılığın Nekadar Acı Olduğunu Görülceksin, Benim Gibi Yalnızlığı Hissedip Hasretin Tadını Alıcaksın!


Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri AğLar Her Nekadar Erkekler Ağlamaz Deselerde her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü iSe Yalnızlık iLe Ayrılıktır!

Yanlızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.
Kim bilir kimler var şimdi kalbinde..Sen beni unuttun çoktan belkide…Ben hala yaşarım eski günlerde…Herşeyde sen varsın UNUTAMADIM


Bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. Ne saırleın mısralarında ne de da vıncının monalısasında.


Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor gözyaşlarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.


Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! Oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.


Gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. Gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! Herneyse gonul bunada alısırsın!


Kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. Bır baska alemde kendımız olmadan eserız.


Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. Eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.


Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.


Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.


Bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!


Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. Bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!


Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı


Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!


Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye


YALNZILIK DİŞ AGRISINA BENZER SANCISI GECE BAŞLAR


Kaderim sensizlikse,Kaderim Yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, Kaderim kalleşçe Vurulmaksa ben kaderimin Arkasındayım


Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak Korkum Kurşun Yemek Değil;Kalleşçe 


Arkadan Vurulmak Korkum Ölüm Değil, UNUTULMAK!!!

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır


İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar


Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!


Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım


Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin


Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptiÇünkü sen benim için daima tektin


Yalnızlığım kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor güLüm..


Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden yaralar Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata!


Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz Bir gun Yalnız Kalıcağız Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar 


Seninle Yaşamak istiyorum Aşkım!


1 Günü Nasıl ANlatayım Sana Sen yokken geçen Saatleri Nasıl Söylerim Sana Yalnızlık Koymuş Adını Artık Ayrılık…


Seni Seviyorum Derken Ayrı Kalmak biLe beni Okadar çok üzüyorki YALNIZLIK SÖZLERİ Ne gurbet ne hasret nede özlem Bu Ayrılıklara göLge düşürcek aşkım bekle Geliyorum Yarınlarımız için..


1 Seni Sevdim ben 1′de Baharları Sevdim Seninleyken. Sonbahar Ayrılığını Yaşamak Kadermi güLüm?


Beyazlar içinde Seni beklerken Bu Ayrılık Niye? Siyahın Matemine Bürünmüş Bu Duygular 


Niye? Ayrılık için Cırpınışlar Niye? her Sevmek Ayrılıkmı Demek?


Bu Mesajımı Okurken Ayrılığın Nekadar Acı Olduğunu Görülceksin, Benim Gibi Yalnızlığı 


Hissedip Hasretin Tadını Alıcaksın!


Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri AğLar Her Nekadar Erkekler Ağlamaz Deselerde her Erkeği 


Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü iSe Yalnızlık iLe Ayrılıktır!


Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim 


Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!


Oyuncak Gibi Oynattın beni, DeLi Divaneye Çevirip Erittin Hevesimi, Ayrılıklar Senin Eserin oLmuş BuDa bana Ders Oldu, ihanetinin Ayrılığının ödüLü benim için Yalnızlık Oldu Gülüm


Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye


Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.


Yanlızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.


Kim bilir kimler var şimdi kalbinde..Sen beni unuttun çoktan belkide…Ben hala yaşarım eski günlerde…Herşeyde sen varsın UNUTAMADIM…


!!Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi.. Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi Bana geri ver tükenmemiş büyük sevgileri BANA GERİ VER HEPSİNİ GERİ VERRRR!!
Ara
Cevapla
#2
Yalnızlık whatsaap durumları bu bir mutlulukluk yalanları....

Yalnızlığın adresi=BEN
Ara
Cevapla
#3
Whatsaapı var bize sapı kaldı Smile
Ara
CevaplaKonu Açıklaması

Şu anda Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiirini inceliyorsunuz. Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiirini sitemizden ücretsiz ve üye olmadan okuyabilirsiniz. Kendi şiirlerinizi eklemek için üye olmak zorundasınız. Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri 13-01-2016, Saat: 21:59 tarihinde sitemize eklenmiştir. Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimcisairler.com sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş şiir ve yazılar sitemizde alıntıdır. Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri, Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri oku, Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri indir, Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri sözleri, Yalnızlık Whatsaap Durum Sözleri şiiri downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Halini Anlatan Komik Sözler Ruh Hali Sözleri admin 0 4,581 13-07-2017, Saat: 00:05
Son Yorum: admin
  Facebook Yalnızlık Durum Sözleri Twitter Yalnızlık Özlü Sözler admin 0 1,847 13-01-2016, Saat: 21:59
Son Yorum: admin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi